Ви тут:

Ремонт доріг у місті під щоденним  контролем міської влади

19-04-2019
Категорія: 

19 квітня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук проінспектував хід виконання робіт з капітального ремонту проспекту Гвардійського, де ремонтні роботи тривають на повну. 

 

По парній стороні пр.-ту Гвардійського від Оргхіму до вул. Курчатова проведено фрезерування верхнього шару асфальтного покриття, демонтовано існуючий бордюрний камінь і проводиться монтаж нового. 

 

Вячеслав Ткачук пояснив, що необхідно використовувати нові бордюри, замість старих. Бордюрний камінь входить в конструкцію дорожнього покриття і забезпечує водовідведення з дорожнього полотна. Після його установки почнуться роботи з укладання асфальтного покриття. Технаглядом проводиться щоденний контроль за якістю та обсягами будівельно-монтажних робіт, аби дорожнє покриття трималось довго, і люди на нього не скаржились. 

В.о. міського голови підкреслив, що фрезерат, який утворився при проведенні капітального ремонту асфальтового покриття доріг м. Сєвєродонецька, буде використовуватися для ремонту селищних доріг с. Воєводівка, Сиротине, Метьолкіно, Воронове, Борівське, Щедрищево, які підпорядковані м. Сєвєродонецьку. Бордюри будуть подрібнено на фракцію щебеню та будуть використовуватися при ремонтних роботах.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
639
0