Реалізатори в ультимативній формі вимагають дозволити торгівлю біля Льодового Палацу спорту

04-04-2019

Третього квітня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук зустрівся з реалізаторами власної продукції, які зібралися біля Сєвєродонецької міської ради на стихійну акцію протесту у зв’язку із забороною поліцією проводити несанкціоновану торгівлю біля Льодового Палацу спорту. Слід зазначити, що така торгівля заборонена рішенням виконкому від 06.01.2016 № 2 та розпорядженням міського голови від 14.09.2016 №394 у зв’язку з приписами обласних санітарно-епідеміологічних служб та скаргами городян.

Поспілкувавшись, було прийнято рішення продовжити конструктивну розмову з ініціативною групою, яка буде представляти інтереси протестуючих в міській раді.
Після цього в більш спокійній обстановці зустріч проходила в кабінеті секретаря ради, на якій також були члени виконкому Сєвєродонецької міської ради, представники правоохоронних органів, працівники відділу торгівлі та з захисту прав споживачів міськради і ЗМІ.
В.о. міського голови Вячеслав Ткачук зазначив, що рішення про місце для сезонної торгівлі приймається виключно виконкомом Сєвєродонецької міської ради. Локація може бути різною, не виключено, що і біля Льодового Палацу спорту. Але таке рішення може бути прийняте за умови, якщо не будуть порушені права мешканців прилеглих будинків, а місце сезонної торгівлі буде облаштоване відповідно до правил торгівлі.

Працівники відділу торгівлі та з захисту прав споживачів міськради показали присутнім десятки приписів, скарг відповідних служб і пересічних сєвєродончан щодо незаконної та антисанітарної і епідеміологічно небезпечної торгівлі (особливо м’ясними, рибними та молочними продуктами) біля Льодового Палацу спорту.

Вячеслав Ткачук запропонував на вибір інші місця торгівлі: ринки «Центральний», «Злагода», «Успіх» та «Універсальний». Зателефонувавши директорам ринків, Вячеслав Петрович запросив реалізаторів на ринки міста, які готові прийняти реалізаторів; а сьогодні, як виключення, оскільки вони вже привезли продукцію, дозволити торгівлю на пільгових умовах (соціальні місця за пільговою ціною для продавців власно вирощеної продукції).

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук наголосив, що місто підтримує продавців у їх бажанні реалізовувати власну продукцію сєвєродончанам, але все це повинно обов’язково проходити у місцях, які для цього пристосовані та повністю відповідають санітарно-епідеміологічним нормам.