Реалізація пілотного проекту партнерської організації Mercy Corps «Я хочу з тобою товаришувати!»

07-09-2016

2 вересня у сквері Гоголя Луганська обласна організація Товариства Червоного Хреста України провела низку заходів з реалізації пілотного проекту партнерської організації Mercy Corps «Я хочу з тобою товаришувати!». Ще однією нагодою став Всесвітній день першої допомоги, який проходить під гаслом «Перша допомога з дітьми і для дітей».

Починаючи з перших років свого існування Луганська обласна організація Товариства Червоного Хреста України бере участь в наданні гуманітарної допомоги нужденним та в програмах навчання з першої допомоги населення області і насамперед молоді.

Всесвітній день першої допомоги – це день з підвищення обізнаності громадськості про важливість надання першої допомоги, безпеки і зниження смертності. Вжиття негайних заходів та застосування необхідних технік до прибуття професійної допомоги може значно знизити як рівень смертності й травматизму, так і довгострокові наслідки.

В рамках пілотного проекту партнерської організації Mercy Corps «Я хочу з тобою товаришувати!» було організовано конкурси, естафети, безпрограшну лотерею з червонохресної тематики серед дітей з багатодітних родин ВПО та дітей місцевих мешканців з врученням їм призів і шкільних наборів.

На інформаційній акції до Всесвітнього дня першої допомоги тренерами, інструкторами, членами волонтерського загону та загону швидкого реагування Луганської ОО ТЧХУ були продемонстровано короткі сесії з першої допомоги. Фахівці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Луганській області ознайомили з порядком проведення рятувальних робіт при пожежах та правилами поведінки при виявленні небезпечних предметів.

Захід мав на меті підвищення внутрішнього психологічного та емоціонального стану дітей і їх батьків, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України; ознайомлення учасників заходу з основними правилами та принципами надання першої допомоги; підвищення обізнаності учасників з основами безпечної поведінки з невідомими предметами; ознайомлення учасників з основними засобами для виконання заходів з ліквідації наслідків НС.

Учасниками заходу стали представники навчальних закладів міста, учні ЗОШ м. Сєвєродонецька, співробітники та волонтери Луганської обласної і Сєвєродонецької міської організацій ТЧХУ, представники ГУДСНС України в Луганській області, відділу освіти Сєвєродонецької міської ради, тренери та інструктори з першої допомоги, члени ЗШР.

Луганська обласна організація Товариства Червоного Хреста України