Ви тут:

ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ. Місце твоєї безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла

23-11-2022
Категорія: 

Після низки поразок на фронті армія терористів хоче поцілити в нашу очевидну перевагу – згуртованість. Поцілити в тил, який є джерелом сили для наших військових. Саме тому головна мішень терористів – об’єкти української енергетики. Саме тому вже зараз країна готується до різних сценаріїв.

По всій країні розгортають ]]>Пункти Незламності]]> – це місце, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії.

В ТАКИХ ПУНКТАХ НЕЗЛАМНОСТІ, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ НАЯВНІСТЬ:

ТЕПЛА 

ВОДИ

ОСВІТЛЕННЯ

МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ

ІНТЕРНЕТУ

ЖИВЛЕННЯ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ

МІСЦЯ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАМ ТА ДІТЕЙ

АПТЕЧОК

 

В планах обладнати всі Пункти системами супутникового зв’язку Starlink. Вже зараз підготовлено понад 4 000 ]]>Пунктів Незламності]]> і їх ставатиме все більше.

Також готовий ]]>сайт]]> із наявними ]]>Пунктами Незламності]]>, де кожен може знайти найближчий для себе і має це вже зробити за посиланням: ]]>http://nezlamnist.gov.ua/]]>. Рекомендуємо вже зараз записати адреси найближчих Пунктів Незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії.

А бізнес за цим же посиланням зможе ]]>подати заявку]]> для облаштування свого ]]>Пункта Незламності]]>.

Також на ]]>інтерактивній мапі]]>, окрім ]]>Пункту Незламності]]>, міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах.

На сайті знайдете відповіді на всі актуальні питання, щодо функціонування ]]>Пункту Незламності]]>.

Тримаймо стрій і не маємо втрачати віри. Вони можуть залишити нас без світла і тепла, але не можуть залишити без гідності та свободи. Не можуть нас зламати!

Рейтинг: 
1
Средняя: 1 (1 оценка)