Ви тут:

Психолог сєвєродонецького Терцентру соціального обслуговування надає психологічну підтримку внутрішньо переміщеним особам

27-09-2022
Категорія: 

Консультує ВПО Cєвєродонецької громади і не тільки практичний психолог сєвєродонецького Терцентру соціального обслуговування Ігор Вячеславович Жалковський, який працював з населенням в пандемію коронавірусу.

Психолог – це кваліфікований спеціаліст, який займається вивченням та коригуванням душевного стану людини, яка до нього звернулась за допомогою. Психолог може надавати допомогу в особистісних проблемах та у взаємовідносинах, допомагає адаптуватися та навчитися контактувати з оточуючими. Основне завдання психолога полягає у тому, щоб покращити емоційний стан та самопочуття людини.

Чому не варто боятися психолога?

Психолог це не психіатр, він не ставить діагнози та не виписує ліки. Психолог нікого не оцінює, а лише аналізує та консультує. Рішення завжди приймає клієнт. Консультації з психологом – це завжди конфіденційна інформація, котра залишається тільки між психологом та клієнтом. Психолог ніколи не використовує інформацію проти клієнта. Психолог ніколи нікого не порівнює з кимось іншим. Кожен клієнт це особистість, до якої завжди індивідуальний підхід. Психолог може дати рекомендацію або скерувати клієнта до профільного спеціаліста (лікар, юрист та інші).

Минулого місяця за психологічною допомогою звернулись 10 внутрішньо переміщених осіб, з ними було проведено 24 консультації.

«В ході консультацій психологічний стан клієнтів значно покращився та стабілізувався. Після кожної зустрічі люди почувають себе краще та відчувають впевненість в собі. Робота з людьми дає позитивні результати. Люди відчувають підтримку та що не залишилися на самоті зі своєю проблемою, за що дуже вдячні. Робота буде продовжуватись до повної психологічної стабілізації. Наразі двоє клієнтів закінчили роботу з собою та задоволені результатом.» - Зазначає Ігор. – І підкреслює:

«На даний час запити клієнтів змінилися у порівнянні з довоєнним часом. Більшість з запитів стосується втрати домівки, втрати близької людини, смерті дитини, переїзду до іншого міста, втрати соціального статусу. Людей лякає невідомість та переживання за майбутнє. Завдяки консультаціям люди знаходять в собі сили та ресурси для подальшого нормального майбутнього.  Робота психолога дає змогу вирівняти емоційний стан та долати труднощі».

Практичний психолог сєвєродонецького Терцентру соціального обслуговування Ігор Вячеславович Жалковський надає послуги у телефонному режимі або онлайн. За психологічною підтримкою можна звернутись за номером телефону: 099-023-06-45 або у Телеграмі.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)