Пройшло чергове засідання виконкому

28-02-2017

28 лютого відбулось 8-е засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Зокрема, на ньому члени виконкому уповноважили посадових осіб на право складати протоколи про адміністративні правопорушення згідно зі ст. 150 КУпроАП (про порушення правил користування жилими будинками та жилими приміщеннями), ст. 151 КУпроАП (самоправне зайняття жилого приміщення), ст. 152 КУпроАП (про порушення  правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів) та інших статей Кодексу України про адміністративні правопорушення. Встановлено тариф на теплову енергію для бюджетних установ, яку поставляє ТОВ «Промтекс» з котелень, працюючих на твердому паливі. Затверджено план підготовки наборів даних для оприлюднення на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних. Надано дозвіл на розміщення реклами, а також встановлено режим роботи деяких об’єктів. Затверджено склад оргкомітету, кошторис та план міських заходів з нагоди Дню національної культури та Дня народження Тараса Шевченка. Надано житлове приміщення особі, яка знаходилася в черзі на його отримання.

В кінці засідання члени виконкому розглянули та затвердили низку питань у сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю