Пройшло 28-ме засідання виконкому

18-08-2016

17 серпня пройшло 28-ме засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Взяті до відома підсумки контрольно-перевірочної роботи за 1 півріччя 2016 року, затверджені інформаційні картки  адміністративних послуг, які надаються у міському ЦНАПі, а також внесені зміни до рішення виконкому від 12.07.2016р. №351 "Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі у новій редакції".

Проголосували члени виконкому за виділення фінансової допомоги від 200 до 1000 гривень 70 особам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту загальною сумою 39350 гривень. Крім того, на засіданні затверджено проект рішення щодо надання матеріальної допомоги на поховання.

Схвалений персональний склад нагороджуваних почесними грамотами з нагоди 25-ої річниці Незалежності України.

Наостанок присутні розглянули низку питань в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради