Проведено нараду Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА з керівниками закладів освіти громади

10-02-2023

]]>8 лютого 2023 року відбулася онлайн-нарада Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації з керівниками закладів освіти громади]]>.

Під час цієї наради було розглянуто питання змін у трудовому законодавстві, військовий облік працівників закладів освіти, атестація та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2023 році, участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), замовлення документів про освіту тощо.

Освіта Сєвєродонецької міської територіальної громади працює, будує плани на найближче майбутнє, вірить в ЗСУ та чекає деокупації, надаючи учням та вихованцям якісну освіту.

З вірою в майбутнє крокуємо до Перемоги!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації