Проведені громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації – детальних планів території міста Сєвєродонецька

26-01-2021

26 січня в залі засідань Військово-цивільній адміністрації м.Сєвєродонецьк під головуванням заступника керівника ВЦА Максима Черевка проведені громадські слухання

з обговорення проєктів містобудівної документації – детальних планів території міста Сєвєродонецька:

- внесення змін до детальних планів територій 73 та 81 мікрорайону міста;

- детальні план частин території міста Сєвєродонецьк в районах просп. Центральний, 68, вул. Маяковського, 18, бульв. Дружби Народів, 21, просп. Хіміків, 57-а.

Проєкти підготовлені на підставі розпоряджень керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк з метою забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку території міста, уточнення положень його Генерального плану, визначення планувальної організації територій, доцільності, обсягів і послідовності використання території.

Заступник керівника ВЦА Максим Черевко зазначив: «В проєктах, як зазначають наші фахівці та розробники, дана оцінка існуючої ситуації та визначені основні принципи планування і забудови території, переважні та допустимі види її використання, містобудівні умови та обмеження, інженерне забезпечення, вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, інженерна підготовка території, благоустрій і озеленення».

В.о. начальника відділу містобудування та архітектури, головний архітектор ВЦА м. Сєвєродонецька Андрій Єгоров додав, що згідно з діючим законодавством проєкти містобудівної документації – детальних планів території міста наразі проходять необхідні процедури, в ході яких розглядаються пропозиції громадськості та мешканців міста.

За результатами проведених громадських слухань, пропозицій та уточнень з усіх обговорюваних проєктів прийнято позитивні рішення, що підтверджується голосуванням по кожному проєкту окремо.

Заступник керівника ВЦА Максим Черевко подякував присутнім за злагоджену та конструктивну роботу.

Средняя: 4.2 (5 оценок)