Прокуратура розбирається з законністю геологорозвідувальних робіт навколо сєвєродонецьких селищ

03-03-2020

В Сєвєродонецькій міській раді отримано листа №3454 від 28.02.2020р. заступника прокурора Луганської області пана Смирнова, в якому повідомляється про доручення місцевій прокуратурі розглянути звернення виконавчого комітету від 18.02.2020р. щодо законності видобутку/розвідки газу біля селищ, що входять до складу Сєвєродонецької громади. Мова йде про бурильні та сейсмічні роботи, які проводяться на околицях селищ Борівське та Воронове. Ці роботи проводяться на землях, які місцеві жителі використовують як пасовища та під сінокоси, і про можливі наслідки цих робіт землекористувачі не поінформовані. Крім того, до місцевих рад Сєвєродонецька та Борівського не надано документів, які б свідчили про екологічну безпеку цих робіт для мешканців селищ взагалі.