Програма розвитку ООН запрошує підприємців на CXID-EКСПО 2017

21-03-2017

23-24 березня у Сєвєродонецьку відбудеться CXID-EКСПО2017 – нова ініціатива з підтримки малого та середнього бізнесу в Донецькій та Луганській областях, яка впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Посольства Великобританії в Україні.

CXID-EКСПО 2017– цекомплекс заходів для власників бізнесу, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, місцевих та загальнонаціональних органів влади, спрямованих на розвиток підприємницької діяльності в Луганській області.

Основними проблемами, з якими зіштовхується малий та середній бізнес Луганської області, є пошкодження інфраструктурних об'єктів внаслідок конфлікту в регіоні, складна логістика та втрата традиційних ринків збуту. CXID-EКСПО 2017направлений на посилення ділової активності малого та середнього бізнесу в області, створення нових економічних можливостей та пошук перспектив розвитку власної справи.

CXID-EКСПО 2017запрошує керівників і власників малого та середнього бізнесу з різних галузей для пошуку ділових партнерів, клієнтів і встановлення нових комерційних відносин. На панельних дискусіях і презентаціях учасники дізнаються про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології та відкриють для себе нову продукцію місцевих підприємств.

Провідні бізнес-експерти та представники міжнародних організацій розкажуть про програми, послуги та ресурси для підприємців у регіоні. Відомі товаровиробники проведуть майстер-класи і навчать створенню якісного продукту своїми руками. Гості CXID-EКСПО 2017дізнаються про історії успіху підприємців, які отримали грант від ПРООН, що дозволив започаткувати власний бізнес та успішно його розвивати. Також кожен відвідувач матиме можливість взяти участь у розіграші призів від виробників, організаторів та партнерів.

Партнерами CXID-EКСПО 2017є Луганська обласна державна адміністрація, Луганська торгово-промислова палата та Агенція регіонального розвитку Луганської області.

23-24 березня 2017 р., Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 28 (Льодовий Палац спорту).

Деталі та програма: ]]>www.eastexpo.lg.ua]]>

Ініціатива реалізується Програмою відновлення і налагодження миру ПРООН за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.