Ви тут:

Професійний вибір  учнівської молоді

20-05-2016
Категорія: 

З метою формування стійкої мотивації до правильного вибору майбутньої професії та виховання у дітей поваги до робітничих професій, які користуються сталим попитом на ринку праці, міський центр зайнятості проводить постійну профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю.

Так, 17 травня було проведено професіографічну екскурсію на ринкоутворююче підприємство міста – ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» для учнів 10-11 класів СЗШ №1, 11. У музеї підприємства відбулася зустріч майбутніх випускників шкіл з фахівцями промислового хімічного підприємства.

Представники підприємства ознайомили учнів з історією виникнення заводу, розповіли про різноманітні види продукції, яку виготовляють на хімічному підприємстві, та зауважили на ті професії та спеціальності, які актуальні та користуються попитом на цей час. Вони звернули увагу на те, якими професійними навичками та здібностями потрібно володіти саме фахівцям хімічної галузі.

Наприкінці заходу учні отримали додаткову інформацію від профконсультанта центру зайнятості Н.Г. Калініної щодо профорієнтаційного тестування для молоді за методикою «Магеллано Університет», при проходженні якого кожен бажаючий має змогу самостійно виявити свої професійні здібності та використати їх при обранні майбутнього шляху.

Профорієнтаційній захід пройшов жваво та цікаво, учні отримали багато корисної інформації, яку вони зможуть використати при виборі майбутньої професії свого життя.

Інф. Сєвєродонецького міського центру зайнятості

Рейтинг: 
Голосов пока нет
414
0