Проект УФСІ готовий вкласти сили як у будівництво житла для ВПО, так і в потенціал розвитку нашої громади

27-09-2019

Представники проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW, консультанти з розвитку громади Східного регіонального представництва УФСІ Ганна Аладжальян, Ірина Дорош та Андрій Федоров 25 вересня 2019 року завітали до Сєвєродонецької міської ради.

У зустрічі прийняли участь перший заступник міського голови Олег Кузьмінов, представники департаменту економного розвитку, начальник відділу культури, УПтаСЗН, відділу молоді та спорту, заступник начальника відділу освіти, представники УОЗ міської ради.

Консультант з розвитку громади Східного регіонального представництва УФСІ Ганна Аладжальян ще раз нагадала, що за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) в м. Сєвєродонецьку буде проведено реконструкцію гуртожитку м. Сєвєродонецьк, пр. Космонавтів, 18-а під житло для внутрішньопереміщенних осіб (ВПО) та виконана комплексна термомодернізація закладу соціальної інфраструктури Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Світлячок» .

Але, окрім будівництва житла для ВПО, проект УФСІ готовий вкласти сили в потенціал розвитку нашої громади. Для цього департаментом економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради на запит УФСІ був підготовлений та наданий «Профіль громади», до якого увійшли розділи про охорону здоров’я, освіту, культуру, молодь та спорт, управління соціального захисту населення, центр зайнятості та інше на опрацювання.

Під час зустрічі обговорено потреби громади, на вирішення яких Німецький банк розвитку KfW готовий виділити додаткові кошти. Задача проекту УФСІ надати допомогу громаді в покращенні життя у місті, налагодження містків згуртованості з мешканцями міста, ВПО, владою, бізнесом та громадськістю.