Продовжується реконструкція заплавного мосту № 1 у Сєвєродонецьку

01-10-2019

30 вересня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів виїзну робочу нараду по нагальним питанням, які виникли у генерального підрядника. Для виконання робіт з реконструкції заплавного мосту №1 у Сєвєродонецьку в осінньо-зимовий період генеральний підрядник Сергій Капленко (директор ТОВ «Будівельно-монтажна фірма» Технологія») звернувся до міської ради з проханням вирішити питання подання електричної енергії на об’єкт  для живлення будівельного обладнання і механізмів.

Сергій Капленко доповів про хід будівельних робіт: «До 12 жовтня запланована поставка металоконструкцій за договором. Першу партію 50% ми отримали, на наступному тижні ще буде поставка приблизно 12 тонн. До 12 жовтня ми повинні отримати всі 58 тонн металоконструкцій за договором. Монтаж ведеться оперативно в технологічній послідовності. На даний момент ведеться монтаж прогінних будов. Йдуть усі підготовчі роботи для влаштування прогінної плити. В цьому році за умовами договору ми плануємо виконати всі опори - 5 прольотів, змонтувати усі металоконструкції, виконати підходи до нульової п'ятої опори, приступити до конусів».

На 2020 рік заплановано: улаштування деформаційних швів Maurer, проїзної частини, прогонової будови, облаштування огорожі та зовнішнього освітлення, влаштування локальної очисної споруди, демонтаж під’їзної дороги.

***Будівництво-реконструкція за співфінансування Державного фонду регіонального розвитку та Сєвєродонецької міської ради заплавного мосту №1, що знаходиться на автошляху між Сєвєродонецьком і Лисичанськом, мало розпочатися ще в 2017 році, але фінансування було відкрите тільки в 2018 році. Тож роботи розпочалися з річним запізненням. І з дотриманням усіх будівельних технологій, що постійно контролюють відповідні інстанції.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)