Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 30.05.2023

30-05-2023
Категорія: 

Загарбники активізували атаки на Сватівщині, на окупованій частині вони забирають в фермерів сільгосптехніку, у так званій «лнр» не дотримуються законодавства рф щодо звільнення з армії за віком.

«Переважна більшість атак ворога, зазвичай, спрямована на Білогорівку та Кремінські ліси. Але цього разу росіяни вели наступальні дії виключно на Сватівщині. А саме, в районі Стельмахівки та Новоселівського, де на обидва населені пункти залишилася одна цивільна особа. По Стельмахівці противник ще й вдарив з неба. Так саме як і по Білогорівці. На кожній ділянці фронту українські військові тримають оборону, не даючи окупантам просунутися», – поінформував Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Невське, Діброва та Білогорівка зазнали артилерійських обстрілів.

На окупованій частині Сватівщини росіяни грабують фермерські господарства. Якщо там не можуть надати документи російського зразка на право власності, зокрема, й через евакуацію власника, загарбники просто забирають комбайни, вантажівки та іншу дорогу техніку.

В окупаційних державних установах Кремінної такого вартісного обладнання немає, тому звідти росіяни вивозять подалі від небезпеки документацію.

Вже не вперше рідні примусово мобілізованих росіянами луганчан звертаються до псевдовлади щодо дотримання законодавства рф.

Але інтеграція відбувається лише там, де це вигідно. А де потрібно – діють закони так званої «лнр», тобто не діє нічого.

Тому чоловіки з Луганщини старше 50 років залишаються на службі в окупанта, водночас осіб аналогічного віку з регіонів рф демобілізують вчасно.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid06tDuMAWDfcndZPu4cQzPZqWLBe5P...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет