Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 29.09.2023

29-09-2023

На Невське росіяни скинули чотири авіабомби, з села евакуйовано ще одного мешканця, у Хрустальному окупанти готують до мобілізації 17-річних.

«Ворог спробував прорвати нашу оборону в Білогорівці, але вкотре впродовж року зазнав невдачі – всі його спроби відбиті. Ще частіше противник застосовує авіацію – у четвер постраждали Новоселівське та Невське. Лише на Невське росіяни скинули чотири бомби КАБ-500. Околиці села обстріляні шістьма запалювальними боєприпасами та 10 артилерійськими», – поінформував Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Слід зазначити, що окупанти не припиняють вогневого впливу на Невське та Білогорівку. Території цих населених пунктів під щоденним вогнем артилерії та мінометів.

Артем Лисогор також повідомив, що вчора до лікарні у Краматорську евакуювали жителя Невського із серцевим захворюванням. Він вже отримує необхідну допомогу медиків.

У Хрустальному росіяни готують до мобілізації 17-річних молодих людей, які в наступному році досягнуть повноліття.

Перевіряють, чи всі вони стали на облік до військкоматів та пройшли медичні огляди, аби навесні якомога швидше їх кинути на фронт.

Медичну допомогу цивільним припинили надавати в Біловодську, де під військовий шпиталь відвели всі приміщення лікарні.

Важкі стаціонарні хворі серед місцевого населення, що там залишалися, відправлені додому.

Штат заповнюється російськими лікарями. Вони й займатимуться пораненими окупантами, яких привозять туди щодня.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02dFrE8vgfNT5zdkA1Vbgr3NvG4nN...]]>