Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 28.07.2023

28-07-2023

На штурми окупанти відправляють мобілізованих без підготовки, у селах Старобільщини повістки вручають усім чоловікам призовного віку, ворог намагався прорватися біля Надії.

«Українські військові готові до нападів росіян по всій лінії фронту, якими масованими вони б не були. Ворог не полишає спроб знайти слабке місце в нашій обороні. Вчора наступав поблизу Надії, але бажаного знов не досяг, – наголосив очільник Луганщини Артем Лисогор. – Авіаційного удару окупанти завдали по Білогорівці. Це ж село, разом із Невським, потрапило під вогонь загарбницької артилерії. Ризикують життям поліцейські, котрі щоразу, як приїжджають з гуманітарною допомогою, вмовляють місцевих рятуватися. У Невському на евакуацію погодилася літня жінка».

Окупаційні війська продовжують кидати у бій щойно мобілізованих військовослужбовців без попередньої бойової підготовки. Так, до тренувального табору поблизу Білолуцька з території рф нещодавно прибуло близько 110 мобілізованих військових.

Їм видали екіпірування та поінформували, що включать до складу штурмових підрозділів та вже найближчим часом відправлять до району виконання бойових завдань на лінії зіткнення.

Неподалік, у населених пунктах Старобільщини, росіяни видають повістки усім чоловіками призовного віку.

Зокрема, у Верхній Покровці їх отримав майже кожен чоловік віком від 18 до 60 років, незважаючи на стан здоров’я. Кажуть, що тільки для проходження медогляду, однак «за бажанням» можуть направити на фронт. Але чи запитуватимуть про те бажання?

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0vZ24w1dRv5S6RTfNNGit25TBbjJy...]]>