Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 27.09.2023

27-09-2023
Категорія: 

У Рубіжному окупанти пропонують власноруч відновити пошкоджені ними багатоповерхівки, місцеві комунальники досі не отримали першої зарплати, росіяни не зменшують авіаційний вплив на Луганщині.

«Під час підготовки до чергових штурмів противник значний акцент робить на авіації. Вздовж лінії фронту на Луганщині застосовує й літаки, й гелікоптери. Тільки за учора удари з неба були нанесені по Надії та Новоєгорівці, – поінформував Артем Лисогор, очільник регіону. – Артилерійські обстріли залишаються на тому ж рівні – ворог її використовує у середньому від 400 до 600 разів на добу. У вівторок росіяни вели обстріл Макіївки, Невського та Білогорівки».

Через півтора роки після окупації Рубіжного там почали казати про можливе відновлення пошкоджених багатоповерхівок. Ніяких показових ремонтів в місті не відбувалося навіть перед так званими «першими виборами».

Тож, місцевим жителям запропонували відремонтувати свої домівки власноруч. В окупаційній адміністрації можуть видати дошки, цвяхи та шифер в обмеженій кількості.

Жителі Рубіжного, як і сєвєродончани з лисичанами, живуть без мобільного зв’язку та інтернету. Найближче місце, звідки можна зателефонувати рідним, – Варварівка. Але кращий зв’язок у Смоляниновому, до якого ще треба доїхати.

Невдоволені станом справ в місті не тільки працівники водоканалу, а й інших підприємств житлово-комунального господарства. Ті, хто влаштувався туди цьогоріч, ще не бачили жодної зарплати.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/videos/323227226951882/]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет