Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 25.10.2023

25-10-2023

У Невському чергові руйнування після російського авіаудару, росіяни продовжують позбавлятися від учорашніх колаборантів.

«Протягом чотирьох годин по Невському загарбники завдали шість ударів з авіації бомбами КАБ-500. У селі зафіксоване повне руйнування двох будинків. Також росіяни поцілили по раніше пошкодженим будівлям і домогосподарствам», – зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Він також повідомив, що ворог знов активізувався в районі Макіївки, де продовжив свій наступ. Але й там, і біля Надії всі ці спроби вчора були відбиті нашими військовими.

Крім Невського, удари з неба нанесені по території Серебрянського лісництва.

Білогорівка і Невське зазнали артилерійського і мінометного впливу окупантів.

Не потрібні росіянам колаборанти. Найменше, що загрожує зрадникам від рф – заміна на своїх людей. Залишаться живими – потраплять до в’язниці. На них полює не тільки українське правосуддя, а й російське.

Нещодавно у столиці рф затримали колишнього начальника управління автомобільних доріг так званої «лнр», який після звільнення намагався відсидітися на рф.

Йому інкримінують розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах. У росіян завжди є той, на кого можна перенести колективну відповідальність. Але кожен зрадник свій вибір все зробив.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02i4nacY2UyJ1C9FJtWH7B1KSiNu8...]]>