Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 25.05.2023

25-05-2023

Чергові руйнування зафіксовані в Невському, примусову паспортизацію контролюють поліціянти з рф, довжелезні черги за безоплатною картоплею на фоні зруйнованих багатоповерхівок – рівень життя сьогоднішнього Сєвєродонецька.

«Противник дещо зменшив активність наземних наступальних дій, втім не припинив обстрілювати наші села та селища. По Діброві завдано авіаційного удару. Невське, Білогорівка та Стельмахівка під ворожим вогнем перебувають вже декілька діб поспіль. Днями у Невському пошкоджено будинок місцевої жительки. Регулярно артилерія росіян нищить ті помешкання, які люди встигли залишити і евакуюватися, – підкреслив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Однак, незважаючи на загрозу, нам вдається доставляти місцевим жителям їжу та товари першої необхідності. Так, учора мешканцям населених пунктів Красноріченської громади роздали ліки».

Поліцейські з рф примушують жителів окупованої Луганщини оформлювати паспорти рф. Там зафіксована присутність працівників регіональних управлінь із питань міграції мвс рф.

Відкомандировані гастролери погрожують місцевим мешканцям, стверджуючи, що ті залишаться без роботи, можливості отримати освіту та навіть медичну допомогу в разі відсутності цього, як виявилося, важливого навіть для здоров’я, документа.

Тобто, навіть лікарям дають настанови не рятувати життя без паспорту рф.

Підіймати рівень життя громадян, яким пощастило не стати колаборантами, росіяни не збираються.

В сєвєродончан відсутня постійна робота, а у більшості – будь-яка, немає доходів, відповідно, і до мінімуму знижена купувальна спроможність. Це нікого не турбує.

Окупанти вважають власним досягненням показову видачу картоплі збіднілому населенню на фоні згорілих багатоповерхівок в місті обласного значення та тимчасовому обласному центрі. Колись було життя, але прийшов «руський мир».

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid032cy1hEWS6XUjJ5mm4fEAsZNjQim...]]>