Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 24.09.2023

24-09-2023
Категорія: 

У Невському російською авіабомбою зруйновано будинок, у Рубіжному працівники водоканалу оголосили протест окупаційній владі, суддями у так званій «лнр» можуть стати міліціонери

«Ворог спробував наступати на Білогорівку, але його атаку було відбито українськими військовими. Противник не спиняє авіаційний вплив. Цього разу ударів з неба зазнали Надія, Невське та Білогорівка. Так, у Невському, авіабомбою КАБ-500 зруйновано приватний будинок. Попередньо, обійшлося без жертв», – поінформував Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Також російських обстрілів зазнали Білогорівка, Невське та Новолюбівка.

У Рубіжному працівники водоканалу оголосили протест окупаційній владі, відмовившись від виконання своїх обов’язків, бо рік відпрацювали без заробітної плати.

Зазначене питання не рушило з місця ані під час псевдореферендуму у 2022 році, ані тепер – по завершенні так званих «перших виборів». Обіцянки не спрацювали. Ситуація, що склалася, влаштовує у «республіці» усіх, крім комунальників та їхніх сімей.

Тим часом, у держдумі рф розглядають законопроект, який дозволить на посаду суддів у так званій «лнр» та інших окупованих регіонах призначати звичайних поліціянтів та колишніх міліціонерів.

Достатньо буде мати вищу освіту за напрямом «Правоохоронна діяльність» та певні зв’язки. Незалежні гілки влади? Ні, не чули.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0UV3AWWSEVGvw9y9pi8s86abACk5Z...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет