Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 24.08.2023

24-08-2023
Категорія: 

Після так званих «перших виборів» на окупованій частині Луганщини мобілізують до 70 тис. осіб, перед виїздом до рф із дітьми Сєвєродонецька загарбники проводять виховні бесіди, відбито атаку ворога поблизу Новоєгорівки.

«Періодично росіяни пробують прорватися через нашу оборону, але українські військові наносять їм значні уражання, що змушує ворога змінити попередні плани. Як от в районі Новоєгорівки, де в окупантів нічого не вийшло», – зазначив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Авіаційного удару противник завдав по Твердохлібовому, артилерійських – по Невському та Білогорівці.

На окупованій частині Луганщини готуються розгорнути чергову хвилю примусової мобілізації. Єдиний фактор, що стримує, – так звані «перші вибори», які відбудуться у вересні.

Наразі окупаційна влада проводить наради та інструктує виконавців. Повістки люди отримуватимуть у присутності росгвардії та поліціянтів. За попереднім планом, необхідно мобілізувати до 70 тисяч осіб. А далі, як піде.

Раніше школярів Сєвєродонецька, які поверталися із так званого «відпочинку» з рф, запрошували на «індивідуальні бесіди» з відповідними окупаційними службами.

Підозрювали, що при виїзді з міста ті, увійшовши в інтернет після річної перерви, можуть підтримувати зв’язки з однолітками, які евакуювалися, та дізнаватися новини із джерел, не окутаних російською пропагандою.

Тепер відповідні виховні заходи проводять перед виїздом, щоб упередити всі ризики.

Вкрай не рекомендовано спілкуватися з однокласниками, які зараз мешкають в безпечних регіонах України та за кордоном.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0vwkSnQ15QL1rLRGMkccDCcR7snbf...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет