Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 23.03.2023

23-03-2023

Окупанти вимагають паспортизувати педагогів до 1 червня, в аптеках та медзакладах так званої «лнр» нестача ліків, новий метод ремонтів в Сєвєродонецьку – дахи в останню чергу.

У Старобільському фаховому коледжі Луганського національного аграрного університету викладачі під час зборів висловили невдоволення щодо термінової примусової паспортизації педагогічного складу. Їм наказали отримати документи рф до 1 червня. Відповідний захід загарбники припинили.

Практично припинили вони й регулярне постачання ліків на окуповану територію. Точніше, шпиталі й медзаклади, де намагаються врятувати бойовиків, необхідні препарати отримують, цивільне населення – ні.

Так як пріоритет використання медикаментів зміщений на потреби окупантів, то наразі дефіцит спостерігається навіть у аптеках. Ті ж ліки, які є на полицях, значно гіршої якості.

Нагадаємо, що в більшій частині лікарень вже давно не приймають цивільних на стаціонарне лікування, бо відділення забиті пораненими росіянами.

Нові методики ремонтів будинків опановують росіяни в Сєвєродонецьку.

По-перше, вони обрали найбільш вцілілі багатоповерхівки та примусово вставляють там вікна та замінюють радіатори навіть без згоди господарів.

По-друге, пробиті дахи практично не ремонтувалися. Як кажуть окупанти, їх відновлюватимуть в останню чергу. Обіцяють розпочати восени.

Близько дев’яти місяців населення, що залишилося, якось протягнуло, приживаючи з дірами над головою, змушують потерпіти ще півроку. Те, що опадами заливаються вже замінені елементи будинків, окупантам, схоже, байдуже.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник продовжує спроби зламати нашу оборону.

Минулої доби вів безуспішні наступальні дії у районах Макіївки та Білогорівки.

Здійснив артилерійські обстріли Новоселівського, Невського та Білогорівки.

Протягом доби українська авіація завдала удару по зенітно-ракетному комплексу противника, а також 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

А наші підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 1 пункт управління, 3 райони зосередження особового складу противника, склад боєприпасів та 1 станцію радіоелектронної боротьби ворога.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02hmjki1X4S5vJzj9NtN8mzpBRL9S...]]>