Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 23.02.2023

23-02-2023

Поблизу Новоселівського на ворожу міну натрапив чоловік, окупаційні органи влади в Луганську переведені на дистанційну роботу, в місті загарбниками скасовано масові заходи.

До лікарні на Харківщині госпіталізовано чоловіка 1984 року народження, який вчора вночі, пересуваючись на власній автівці по деокупованій території, натрапив на ворожу міну поблизу Новоселівського.

Як наслідок – вибухова травма, чисельні осколкові поранення, забій грудної клітини, опіки.

Тим часом, на захоплених ворогом територіях, як то кажуть: «Оснований для паники нет».

Окупаційні органи влади в Луганську посеред тижня перевели на дистанційний режим роботи.

Також в місті скасували проведення автопробігу, присвяченого якомусь місцевому святу. Причини, за словами колаборантів, серйозні – несприятливі погодні умови.

Вони не пов’язують це із безуспішними наступальними діями військ рф на Куп’янському та Лиманському напрямках минулої доби поблизу Стельмахівки, Кремінної і Білогорівки.

Також ворогом здійснені артилерійські обстріли по районах населених пунктів Невське, Червонопопівка, Кремінна, Кузьмине, Діброва та Білогорівка.

Українська авіація 22 лютого завдала 11 ударів по районах зосередження окупантів, а також удару по зенітно-ракетному комплексу ворога на вогневій позиції.

Наші підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, 2 райони зосередження живої сили противника та склад боєприпасів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0LVKbET88Eo88F35USKH62qJNt7ya...]]>