Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 22.09.2023

22-09-2023

Невське масовано обстріляне росіянами – є руйнування, з території «Азоту» в Сєвєродонецьку раз на три дні вивозять металобрухт, села навколо Лисичанська мародерять окупанти.

«За добу лише в Невському зафіксовано 70 вибухів після російських обстрілів. Зруйновано щонайменше один будинок. По селу відкривали вогонь як з артилерії, так і з авіації. Майже увесь день місцеві вимушені були перебувати в укриттях», – зазначив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Від артилерійських та мінометних обстрілів також постраждала Білогорівка.

Слідом за жителями Греківки, Макіївки та Новолюбівки металеві печі одержали й мешканці Невського.

Кожні три доби з території «Азоту» в Сєвєродонецьку виїздять наповнені металобрухтом вантажівки – окупанти продовжують вирізати агрегати хімічного об’єднання.

Пропагандистські сюжети за участі колишніх працівників про нібито швидкий пуск підприємства росіяни зняли ще влітку минулого року. На тому все і завершилось. Для містян. Для приймальників металу ще ні.

У Лисичанськ завезли багато військових рф, але їм обмежили пересування центральними кварталами міста, бо там вже живуть ті з загарбників, кому це дозволено. Нові гастролери розселяються по околицях та навколишніх селах.

Зокрема, у Малорязанцевому поселили в’язнів, яких готують до штурмів. Із будинків, які ще не знайшли нових господарів, виносять все, що можна забрати собі або продати.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0KM3JtVRmS7rbJhA9oXbcTx2fbajQ...]]>