Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 22.03.2023

22-03-2023

У деокупованому Невському виявили схрон з боєприпасами, при перебуванні на території так званої «лнр» понад 90 днів вимагають додаткову реєстрацію, загарбники планують створити 200 відділень – аналогів комсомолу.

21 березня у Невському, в пошкодженому будинку культури, було виявлено чотири протитанкові керуючі ракети із маркуванням до ПТРК «Конкурс» та 12 уламково-фугасних артилерійських снарядів до «БМП-3».

Заходи по формуванню безпекового середовища в населеному пункті проведені працівниками зведеного загону ГУНП в Луганській області, 3-го управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях та ЛУ УВБ ДВБ НПУ.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник продовжує спроби зламати нашу оборону.

Вів безуспішні наступальні дії у районах Кремінної, Діброви та Білогорівки.

Здійснив артилерійські обстріли районів населених пунктів Новоселівське, Невське і Білогорівка.

Протягом минулої доби Авіація Сил оборони України завдала 6 ударів по районах зосередження окупантів. В той же час, наші захисники збили 15 ворожих БпЛА різних типів, а також 2 керовані авіаційні ракети Х-59.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили склад боєприпасів, 2 зенітно-ракетних комплекси, радіолокаційну станцію та один інший важливий об’єкт противника.

Тим часом, на окупованих територіях попереджають про необхідність проходження реєстрації для громадян рф, що прибули для тимчасового проживання на термін понад три місяці.

Повідомляється, що громадяни, у цей строк перебувають у житлових приміщеннях, які не є їх місцем проживання, зобов'язані стати на реєстраційний облік.

Це, дозволить не тільки посилити контроль на території так званої «лнр», а й узаконить діяльність гастролерів під час так званих «перших виборів», які очікуються восени.

Цьогоріч у закладах освіти так званих «лнр» та «днр» планують створити 200 пропагандистських осередків, які є аналогом комсомольського руху. На це до бюджету рф закладено 18,5 млрд рублів.

Вступ до організації буде примусово-добровільним, а членство, за обіцянками пропагандистів, «має полегшити» навчання дитині.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02GUpv1Je4todCcXGb2ARdmfNGjDB...]]>