Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 21.09.2023

21-09-2023
Категорія: 

На Невське росіяни спрямували чотири авіаційні бомби, з Макіївки евакуювали двох літніх жінок, хліб та речі першої необхідності доставлені до звільнених сіл.

Минулої доби авіаційних ударів з боку ворога зазнали Надія, Невське та Білогорівка.

«У Невському дві авіабомби ФАБ-500 вибухнули на території домоволодінь селян, ще дві – на околицях. Також росіяни відривали вогонь по населеному пункту з артилерії. Зафіксовано 25 розривів снарядів. Один із будинків зазнав пошкоджень, – зазначив Артем Лисогор, очільник Луганщини. – Учора погодилися на евакуацію дві літні жінки з Макіївки. Вони мешкатимуть у родичів в більш безпечних громадах країни. Одна з них звернулася по допомогу до Красноріченської військової адміністрації».

Артем Лисогор додав, що поліцейські Луганщини доставили мешканцям деокупованих населених пунктів громади ще 500 буханок хліба.

Також жителям Греківки, Макіївки та Новолюбівки надані буржуйки та аптечки.

А ось поліціянтам на окупованій території дана пряма вказівка виявляти чоловіків, які ще перебувають на військовому обліку. Акцент вони робитимуть на громадянах, які нещодавно одержали паспорт рф. Особисті дані про цих чоловіків в окупаційної влади є.

Ще до так званих «перших виборів» у кремлі неодноразово обіцяли найближчим часом побудувати високошвидкісні автомагістралі у так званих «лнр» та «днр», аби поєднати два захоплені регіони сучасними автошляхами.

Але голосування скінчилося, а разом з ним – й наміри. До стратегії розвитку інфраструктури рф до 2030 року не увійшло будівництво таких магістралей на окупованих територіях.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid058B8G2zhwUM7GwJkXHTn4ZjHanuc...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет