Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 20.07.2023

20-07-2023

Через міграцію росіян в окупованих містах зростає рівень злочинності, без паспорту рф породіллям відмовляють в соціальних виплатах, жителі звільнених сіл отримали ще одну партію продуктів харчування.

«Противник не зменшує тиск з неба, по десять і більше разів на добу застосовує авіацію на нашій ділянці фронту. Регулярно дістається деокупованим селам. Вчора – Невському, Новолюбівці та Білогорівці. У двох із них залишається достатня кількість цивільних. До речі, днями туди доставили продукти харчування – вдячний волонтерам за допомогу. Незважаючи на небезпеку і ускладнену логістику, ми не залишаємо місцевих жителів наодинці – вони постійно отримують все необхідне», – наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Невське та Білогорівка також зазнали артилерійських обстрілів з боку росіян.

Загарбники вивезли у військову академію в костромі близько 80 старшокласників з тимчасово окупованих територій Луганщини.

Викрадені діти зараз проходять «військові збори» на полігоні академії військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту та інженерних військ, що розташований в костромській області, отримуючи чергову порцію пропаганди ворога.

На тимчасово окупованих територіях породіллям відмовляють в оформленні виплат, якщо в них немає паспорта рф.

Незважаючи на те, що всі новонароджені, згідно з окупаційним законодавством, вважаються громадянами рф, отримати виплати на них батьки не можуть. Таким чином противник вдається до ще одного тиску для примусової паспортизації.

Через міграцію росіян в окупованих містах зростає рівень злочинності. Один із прикладів – Довжанськ, куди приїжджають жителі тиви та бурятії. Там стрімко зросла кількість крадіжок. Більшість справ залишається без уваги місцевих «правоохоронців».

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0RVTxwT1jE2RtHLdUiyUiFt7hFQZg...]]>