Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 20.03.2023

20-03-2023

Окупанти вдаються до провокацій при розшуку партизан на Білокуракинщині, в аптеках багатьох захоплених міст відсутні найнеобхідніші ліки, біля банків вишукуються щодобові черги населення.

Так, на Білокуракинщині росіяни вдалися до чергових провокацій. Днями населеними пунктами пересувалася техніка із синьо-жовтим прапором – росіяни дивилися на реакцію місцевого населення.

Безпосередньо в райцентрі вони задіяли «собр», усі сили місцевої комендатури та навіть бронетехніку. Свою увагу вони зосередили на людях, які мали зареєстрований в Україні бізнес.

Крім того, перевіряли школярів, які певний час були відсутніми в школах, через їхню можливу участь у дистанційному навчанні в українських освітян.

Про посилені перевірки у Сиротиному вже повідомлялося. Не оминули росіяни і прилеглих дачних садиб. Там вони залишили після себе вибиті вікна і двері, бо у цій порі року, що не дивно, їм майже ніхто не відчинив. А ще – завалені паркани та розмиті дороги, бо пересувалися бойовики по вулицях на важкій техніці.

У населених пунктах поблизу лінії фронту, навіть у містах, стало важко лікуватися навіть власноруч. Як відомо, медичні заклади не приймають цивільних, бо переповнені військовими. А самі аптеки – порожні.

До прикладу, у Кремінній відсутнє найнеобхідніше. Обіцяють лише привезти певні препарати під замовлення. Про строки не кажуть.

Більш спокійна ситуація в глибокому тилу – там не вистачає лише грошей. Цивільним. У Луганську, Алчевську, Кадіївці люди щодоби вишукуються у довжелезні черги в надії отримати готівку. Чекають, навіть якщо її немає в наявності.

На Куп’янському та Лиманському напрямках ворог вів безуспішні наступальні дії у районі Новоселівського, Кремінної та Білогорівки.

Здійснив артилерійські обстріли Новоселівського, Невського, Білогорівки.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони України завдала удару по трьох зенітних ракетних комплексах «Бук-М1-2», 7 ударів - по районах зосередження особового складу окупантів та знищила склад боєприпасів ворога.

У той же час, наші захисники знищили російський БПЛА типу «Зала».

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили російський зенітний ракетний комплекс «Тор», 3 райони зосередження особового складу та військової техніки противника та 3 засоби радіоелектронної боротьби окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02V8VuP82iAMsjYcFTqrmuA8t12Br...]]>