Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 19.02.2023

19-02-2023

Комуналку у так званій «лнр» підвищують на 17 % та обіцяють вирівняти з російською, сільгоспвиробникам окупаційна влада диктуватиме ціни, за якими закуповуватиме продукцію.

На окупованій Луганщині знайшли вихід, як, не зменшуючи розмір націнки торговельних мереж, знизити ціни на продукти в цих магазинах.

Звісно, що впливати на прибуток бізнесу ніхто не стане, хоча в деяких захоплених громадах Луганщини ціни на товари першої необхідності у 2-3 рази вищі за середні по регіону.

Тому вирішено розробити заходи щодо зниження закупівельних цін у місцевих виробників.

Тобто, зниження цін до середньоринкових ніяк не вплине на статки підприємців. Постраждають, перш за все, сільгосптоваровиробники, які вимушені будуть продавати м'ясо, сир, молоко за безцінь. Вони ще улітку жалілися на те, що працюють у збиток і вирощування худоби не окупається за гроші, які стали пропонувати. Тіснитимуть їх й надалі.

Також населення у так званій «лнр» поінформовано про зростання комунальних тарифів у середньому на 17,6 відсотків.

Крім того, упродовж декількох років відбуватиметься процес вирівнювання розміру тарифів на комунальні послуги, порівняно з іншими регіонами рф. За обіцяною дешевою комуналкою погнатися вже не вдасться. Особливо тим, кому на пенсію доведеться йти у 65 років.

Упродовж 18 лютого підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Білогорівки, Червонопопівки і Кремінної.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник здійснив обстріли Стельмахівки, Невського, Червонопопівки, Кремінної, Діброви і Білогорівки.

Так, у Невському вогнем росіян зруйновані два приватних будинки та травмовано літню жінку, яку із контузією госпіталізували до лікарні на Донеччині.

Авіація Сил оборони протягом доби завдала 6 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, а також по позиції зенітно-ракетного комплексу.

Сили протиповітряної оборони за добу збили 2 крилаті ракети типу «Калібр», а підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 1 район зосередження живої сили противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02hdCeZzveZDPBxhFKwjfbDG7qmFK...]]>