Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 18.05.2023

18-05-2023

У Стельмахівці залишається лише один мешканець – вмовляємо його евакуюватися, іншим п’ятьом допомогли виїхати протягом останніх трьох днів, – Артем Лисогор.

У звільнених населених пунктах Коломийчиської громади наразі проживає по декілька осіб, щоразу їх вмовляють убезпечити себе, – наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

«Вони перебувають під щоденними обстрілами. Але, до прикладу, зі Стельмахівки протягом останніх тижнів виїжджати не хотів ніхто – люди майже весь час проводили у підвалах. Втім, на початку тижня нам вдалося вмовити евакуюватися чоловіка, а вчора – ще чотирьох місцевих жителів, серед яких одна людина з інвалідністю. Вони вже у безпеці – розселенням та забезпеченням всім необхідним займається Коломийчиська військова адміністрація, – зазначив Артем Лисогор. – Тож у Стельмахівці, де до війни проживало понад 500 осіб, залишився лише один чоловік, який поки відмовляється виїжджати».

Стельмахівку минулої доби росіяни знов обстріляли. Також вони намагалися атакувати поблизу сусіднього Новоселівського, яке спорожніло декілька місяців тому.

Крім того, ворог спробував наступати в районі Невського, завдав авіаційних ударів неподалік Діброви та Білогорівки.

Вогонь артилерії окупаційні війська спрямували в бік Макіївки, Невського, Білогорівки та Діброви.

«Ми усіляко підтримуємо людей, які там проживають. Попри небезпеку, співробітникам поліції Луганщини вчора вдалося доставити чергові 500 буханок хліба до населених пунктів Красноріченської громади. Також адресно розвезена гуманітарна допомога до кожного з сіл, де ще є жителі», – додав очільник Луганщини Артем Лисогор.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02vfCjPEcxV6CiHBh8dEESWtwiaJh...]]>