Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 18.03.2023

18-03-2023

У п’ятьох населених пунктах Луганщини окупанти залучають на військові навчання все чоловіче населення, у Сватовому облаштували ще один шпиталь для поранених, у селах під виглядом пошуку партизанів загарбники вчиняють мародерства.

Зокрема, у Сиротиному, що поблизу Сєвєродонецька, окупаційна влада розповсюдила інформацію про проникнення диверсантів та роботу партизанів.

Це стало причиною посиленого побудинкового обшуку населення. У закритих домівках замість диверсантів знаходять цінні речі.

Про початок масштабних військових навчань із залученням всього призовного чоловічого населення оголосили загарбники у Старобільську, Щасті, Новому Айдарі, Новопскові та Нижньотеплому.

Залучаються ті, хто вже має паспорт так званої «лнр» або рф. Таким чином окупанти намагаються приховати тотальну мобілізацію у вищеназваних населених пунктах.

А ось втрати їм приховати не вдається. Тому що, до прикладу, у Сватовому довелося облаштовувати додатковий шпиталь для поранених бойовиків.

Будівля розташована в східній частині міста. Наразі там перебуває близько 30 важкопоранених військових зс рф, які були завезені туди протягом останніх двох діб.

Загалом відзначається збільшення кількості важкопоранених російських військових - евакуаційних рейсів на територію росії побільшало з двох до трьох на тиждень.

До обслуговування поранених залучають місцевих жителів, які мають хоч якусь медичну освіту.

На Куп’янському та Лиманському напрямках протягом попередньої доби противник безуспішно намагався прорвати оборону наших військ.

Обстріляв райони Новоєгорівки, Невського, Білогорівки, Новоселівського, Діброви та Червонопопівки.

Авіація Сил оборони України за добу завдала 6 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 2 райони зосередження особового складу противника та 1 позицію розгортання його засобу ППО.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02ExN6ky77iYTq3Bx1auDYda7SoGS...]]>