Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 17.11.2023

17-11-2023

Студентів профтехів у «лнр» не допускають до сесії без взяття на військовий облік, для держслужбовців-колаборантів росіяни увели примусові платні курси підвищення кваліфікації, Білогорівка витримала штурм.

«Останніми днями противник зосередився на Куп’янському напрямку, але й Лиманський тримає в напрузі. Вчора спробував штурмувати наші позиції в Білогорівці – свого не досяг, – наголосив Артем Лисогор, очільник Луганщини. – На мають успіху росіяни й у Серебрянському лісі, тому практично щодоби здійснюють туди авіаційні нальоти».

По Невському, Білогорівці та інших прифронтових селах ворог відкривав вогонь із мінометів та артилерії. За попередніми даними, нових руйнувань не зафіксовано.

У так званій «лнр» у першокурсників закладів професійної освіти вимагають мати відмітку про взяття на військовий облік. Серед них є ті, хто оминув цьогорічний тиск у випускних класах, або закінчив школу роком раніше.

Погрожують не допустити до екзаменів, які невдовзі мають розпочатися.

Із Луганська до органів окупаційної влади на місцях надходять листи щодо необхідності участі держслужбовців-колаборантів у курсах підвищення кваліфікації у москві. Ціна одного курсу – 44 тисячі рублів без урахування дороги.

Навчання стосуватиметься оподаткування підприємств агропромислового розвитку. Бажаючих примусово збирають з кожного адміністративного осередку так званої «лнр». Неважливо звідки – із сільгоспрайону чи міста-бюджетника – головне, що платиш гроші.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02hVvkspgSZCyNEK2H6gC4p1MdMRv...]]>