Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 17.02.2023

17-02-2023

До Луганська прибули інструктори з ірану навчати місцевих користуватися безпілотниками, пенсійний вік на окупованих територіях збільшать на п’ять років до 2027 року, з рф на Луганщину відряджено чергову партію медиків для роботи в шпиталях.

На росії вже схвалені два закони про особливості пенсійного та соціального забезпечення на окупованих територіях.

Повідомляють, що термін переходу у так званій «лнр» на загальноросійський пенсійний вік скорочено з кінця 2032 року до 31 грудня 2027 року.

Хоча у тексті першого читання значився саме 2032 рік. По завершенні перехідного періоду, тобто із початком 2028 року, пенсійний вік становитиме 65 років для чоловіків та 60 років для жінок.

Нещодавно до Луганська прибула чергова команда інструкторів з Ірану для навчання російських військових застосуванню ударних безпілотних літальних комплексів.

А ще до Луганська та Лисичанська – частина із 200 медиків з рф, які працюватимуть в військових шпиталях.

Тим часом міську центральну багатопрофільну лікарню у Довжанську теж переобладнали у госпіталь для важкопоранених. А працівників бюджетних установ змушують терміново здавати кров.

Значна більшість медзакладів закрита для цивільних. Проте, окупанти знайшли вихід і рапортують про нього офіційно. Так, днями на планове лікування до ростовської області доправлено 20 мирних жителів.

Віднедавна цивільних, яким потрібна госпіталізація, рятуватимуть в сусідніх регіонах рф. Пацієнтам вкрай незручно і важко. Втім, зручно бойовикам та їх командуванню.

Минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили атаки російських загарбників у районах Стельмахівки, Кремінної, Діброви і Білогорівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник обстріляв Стельмахівку, Невське і Червонопопівку.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, а також один - по позиції зенітно-ракетного комплексу.

Підрозділи ракетних військ і артилерії в той же час уразили 4 райони зосередження живої сили противника, артилерійський підрозділ на вогневій позиції, 2 позиції зенітно-ракетних комплексів, склад боєприпасів, а також ще 2 інших важливих об'єкти окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02qsDJoNUtWcg3RFxFyfZC2cYfVty...]]>