Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 15.07.2023

15-07-2023

У разі неотримання паспорта рф окупанти змушують заповнювати тимчасові міграційні карти, за одноразове користування інтернетом у так званій «лнр» вирішили брати плату, росіяни атакували поблизу Діброви та Невського.

«Українські захисники стримують багаточисельні спроби загарбників покращити власні позиції. Ворог постійно кидає в бій додаткові резерви. Вчора гаряче було поблизу Діброви. Також росіяни атакували в бік Новосадового, що на Донеччині, але це дуже близько до Невського, де теж, м’яко кажучи, неспокійно, – підкреслив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Село знов, як і Білогорівка, потрапило під артилерійський вогонь росіян. По цих населених пунктах завдано ще й авіаційних ударів».

Окупанти все частіше погрожують жителям ТОТ депортацією у разі відсутності паспорту рф. Навіть прийняли закон, за яким це можна зробити з 1 липня наступного року.

Поки що росіяни вдаються до шантажу. До прикладу, змушують працівників підприємств, які ще не мають паспорта рф, заповнювати «міграційні картки», що дозволяють лише тимчасове перебування на окупованих територіях.

Дозвіл діє 180 днів. Так би мовити, дають час на роздуми.

Багато міст і сіл окупованої Луганщини залишається без інтернету та мобільного зв’язку, які ворог відключив для простішого контролю населення.

Втім, дехто намагається організовувати на цьому бізнес, пропонуючи одноразово скористатися послугою за гроші. Так, у Гірському 30 хвилин у мережі коштують 100 рублів.

В людей немає зв’язку, у багатьох світла й води, але до автоматизованої системи «Вибори» на території так званої «лнр» загарбники підключили усі територіальні комісії.

Планують ще й кожну дільничну. Заради вересневого неволевиявлення знайшли і кошти, і технічні можливості. Суцільне знущання над місцевим населенням.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid026Bx1jGVG3MrPXAYeKh2Gmg89wMu...]]>