Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 15.03.2023

15-03-2023

Жителям окупованих минулоріч міст досі необхідно їхати за оформленням документів в Луганськ, у колоніях так званої «лнр» вербують в’язнів, у Ровеньках вирішують – що робити з териконом, який горить вже два роки.

Виявилося, що дивитися протягом місяця, як вода поглинає села поблизу Сєвєродонецька – це для окупаційної влади ще норма.

Куди гірші справи у Ровеньках. Щоправда місто й окуповане з 2014 року.

Там представники псевдоміністерств та підвідомчих підприємств нарешті визначають заходи, необхідні для ліквідації вогнища, що виникло на шахтному териконі.

Все, начебто, добре, але об’єкт палає вже протягом двох років. Але, почекаємо на остаточне прийняття рішення.

Вже понад вісім-дев’ять місяців жителі захоплених минулоріч міст вимушені їздити за оформленням документів до інших міст так званої «лнр». Так, до прикладу, з питань отримання повторного свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану або іншого документа, реєстрацію якого здійснено органами РАГС, населенню Лисичанська та Рубіжного слід звертатися до Луганська, а попаснянам – до Первомайська.

Зауважте – не йдеться про населені пункти з кількома сотнями жителів. Мова про міста, в яких навіть не відкривають територіальні представництва окупаційних органів влади.

Втім, додаткові послуги чоловікам пропонують в місцевих колоніях. У Брянці, Алчевську, Перевальську, Хрустальному, Сорокиному та Суходольську триває вербування і доправлення на фронт в’язнів.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник зберігає свою військову присутність у прикордонних з Україною районах для недопущення перекидання наших підрозділів на інші напрямки.

Протягом попередньої доби росіяни безуспішно намагалися прорвати оборону наших військ. Вели безуспішні наступальні дії у напрямку Білогорівки.

Росіяни здійснили артилерійські обстріли семи населених пунктів Луганської області. Це – Новоселівське, Макіївка, Невське, Діброва, Білогорівка, Золотарівка та Червонопопівка.

Авіація Сил оборони за добу завдала 9 ударів по районах зосередження окупантів, 3 удари по місцях розгортання ЗРК противника та 3 удари – по інших важливих об’єктах окупантів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 3 райони зосередження особового складу противника, 3 пункти управління підрозділами армії рф та розгорнуту позицію ППО противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02ixeMUJijztyMX3SfUnAxkit82vZ...]]>