Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 15.02.2023

15-02-2023

Примусова паспортизація від рф – заміна документів в обмін на пільговий кредит при відсутності грошей у населення, лише 20 % місцевих із 6 тисяч осіб долучаться до програми підготовки гауляйтерів на окупованих територіях, у Лисичанську «найближчим часом» обіцяють приступити до відновлення системи опалення.

У кремлі розпочинають програму підготовки кадрів для роботи в окупаційних адміністраціях.

Вона має охопити 6000 осіб. Підготовкою працівників займатиметься російська академія народного господарства.

Планується, що більшість випускників курсу становитимуть росіяни, але до 20 % окупанти все ж планують набрати з місцевих колаборантів. Не зовсім на це розраховували прихильники держави-агресора, які зустрічали ворога.

Любитимуть «новую родину» вже без роботи.

Триває й примусова паспортизація. Тепер за заміну документів обіцяють надати пільгову іпотеку, але виключно на окупованих територіях. Тобто виїхати і скористатися цією примхою в регіонах рф неможливо. Та в окупації загалом теж – у більшості містян і селян немає коштів на купівлю життя.

Реалізувати програму має фінансовий інститут розвитку в житловій сфері «дом.рф», якому держава надаватиме субсидії для покриття різниці в іпотечних відсотках банкам.

Ще у вересні представники татарстану пообіцяли доставити до Лисичанська 15 тонн труб для відновлення критичної інфраструктури.

Жителі міста чекали на тепло в листопаді, грудні. Не втрачають надії й в середині лютого. Їм кажуть, що ремонт розпочнуть «найближчим часом». Поки що люди не бачили ані тепла, ані цих труб. Скільки тонн металевих виробів залишиться на момент старту робіт – знають тільки постачальники і місцеві колаборанти.

За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Невського, Кремінної та Білогорівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник обстріляв з танків, мінометів та артилерії Новоселівське, Стельмахівку, Невське, Новоєгорівку, Макіївку, Червонопопівку, Піщане, Діброву, Серебрянське лісництво і Білогорівку.

Авіація Сил оборони України протягом доби завдала 8 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

А наші ракетники і артилеристи уразили пункт управління, 2 райони зосередження живої сили противника, 6 складів боєприпасів та 2 станції радіоелектронної боротьби ворога.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02d2j7MKB48qda26j6cG2HdxheiKA...]]>