Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 14.09.2023

14-09-2023
Категорія: 

Без паспорту рф у так званій «лнр» з 1 листопада відмовлять у будь-якій медичній допомозі, конкурс на супутникове мовлення на окупованих територіях п’ятьох регіонів виграла одна компанія, росіяни активізувалися поблизу Білогорівки.

«Після перегрупування підрозділів, які зазнали втрат, росіяни активізувалися поблизу Білогорівки. Вони змінюють напрямки штурмів, бо ніяк не знайдуть слабких місць у нашій обороні. Є завдання її прорвати – але виконати ворог його не в змозі», – підкреслив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Авіаційних ударів зазнали Новоселівське, Новоєгорівка та Білогорівка.

Від артилерійських та мінометних обстрілів постраждала Білогорівка.

За «дивним збігом обставин» переможцями конкурсу на супутникове мовлення на окупованій території усіх п’яти регіонів України, включаючи Крим, виявилися не місцеві провайдери й не різні надавачі послуг за цим напрямком, а одна компанія – «руський мир». Нібито, більше ніхто не зміг виконати технічних умов.

Тривають підготовчі заходи до чергової хвилі примусової мобілізації у так званій «лнр». Окупанти намагаються виявити тих чоловіків, в кого ще нема паспорту рф.

Є наказ відмовляти у наданні місцевим жителям меддопомоги за відсутності медичного страхування. Останнє можна отримати лише з російським паспортом. За планами уряду рф, ці поліси всі мають отримати до 31 жовтня. А до цього, відповідно, паспорти рф.

Вже зараз окупаційні адміністрації вимагають від підприємств у регіоні надати перелік робітників, які не мають страхування й погрожують штрафами за ігнорування відповідних вимог.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02XeqCD5oMkNgm2FMFz9okK2PjAW4...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет