Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 14.04.2023

14-04-2023

У Невському через обстріли росіянами пошкоджено ще вісім будинків, примусову паспортизацію в так званій «лнр» посилили 300 спеціалістами з рф, у Троїцькій громаді окупанти збільшили кількість патрулів.

13 квітня деокуповане Невське знов було піддане обстрілам з боку військ рф.

Унаслідок ворожого вогню різного ступеню руйнувань зазнали вісім приватних будинків. На щастя, постраждалі відсутні.

Одразу після стабілізації ситуації добровільна бригада Красноріченської селищної військової адміністрації почала ремонтні роботи там, де це можливо.

Також протягом минулої доби артилерійських обстрілів зазнали Новоселівське, Стельмахівка, Андріївка та Білогорівка.

Противник вів безуспішні наступальні дії поблизу Діброви та Білогорівки.

Авіація Сил оборони, у свою чергу, завдала три удари по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили три пункти управління, три райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки противника, склад боєприпасів, а також радіолокаційну та станцію радіоелектронної боротьби.

У так званій «лнр» вже третій місяць відсутній мобільний інтернет – його вимкнув оператор «задля безпеки». Наразі розповсюджується інформація, що послугу можуть відновити «найближчим часом».

Що окупантам дійсно вдається, так це посилювати тиск на місцеве населення.

Так, в окремих населених пунктах Троїцької громади російські загарбники посилюють перевірки через побоювання витоку інформації щодо дислокації їхніх підрозділів.

Збільшилась кількість патрулів. Під час обходу помешкань, у людей відбираються мобільні телефони. Введено заборону щодо залишення населених пунктів.

Через незадовільні для окупантів темпи примусової паспортизації на допомогу місцевим співробітникам паспортних столів приїхали 300 спеціалістів із регіонів рф.

Продовжують працювати відповідні мобільні пункти, які привозять цей паспорт ледве не додому, також триває поквартирний обхід літніх людей.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02w8ABnwtrrJTTogMoosmfcgj1oDt...]]>