Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 14.03.2023

14-03-2023

150 поранених «вагнерівців» привезли до лікарні в Біловодську, загарбники обіцяють посилити поліцейський режим на окупованих територіях, при виїзді в рф жителю Луганщини необхідно упродовж тижня отримати реєстрацію.

Наявність цієї реєстрації перевіряють як на місці, так і при спробі повернення на окуповану Луганщину. Людей на кордоні висаджують, якщо не домовишся.

Для потрапляння в Луганськ потрібен спеціальний пропуск із причинами поїздки в місто. На митних постах ретельно перевіряють і документи, і багаж. Хоча у кремлі кажуть, що кордонів нема.

Жителі Сєвєродонецька все частіше скаржаться на мародерство з боку «ремонтних бригад», які показово замінюють вікна в обраних ними багатоповерхівках.

Будівельне сміття після робіт ніхто не вбирає, водночас з квартир містян зникають не тільки особисті речі, а й меблі. І неважливо, де ти зараз мешкаєш – в безпечних регіонах України, в окупованому населеному пункті подалі від лінії фронту чи просто поїхав з Сєвєродонецька на пару днів за документами в Луганськ.

На зауваження окупанти обіцяють посилити поліцейський режим, але ж всі розуміють, що на гастролерів-ремонтників чи військових рф, які, переважно зараз й чинять мародерства, ніхто тиснути не буде. Лише збільшать контроль цивільного населення.

На фронті росіяни продовжують зазнавати втрат. Так, на територію Біловодської районної лікарні днями на лікування привезли 150 найманців так званої пвк «вагнер».

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник намагається прорвати оборону наших військ. Вів безуспішні наступальні дії у районах Невського, Червонопопівки, Серебрянського лісництва, Кремінної, Діброви та Білогорівки.

Здійснив артилерійські обстріли районів Макіївки, Діброви і Білогорівки.

Протягом доби наша авіація завдала 10 ударів по районах зосередження окупантів.

А підрозділи ракетних військ і артилерії за добу уразили 5 районів зосередження особового складу та військової техніки противника, 3 склади боєприпасів та 4 засоби радіоелектронної боротьби загарбників.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0r8qwwRdomW79Gyn4V7rjde8AmS94...]]>