Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 13.11.2023

13-11-2023

На папері опалення увімкнене з кінця вересня – у Лисичанську заявили про початок ремонту теплового контуру, примусово мобілізованих на Старобільщині відправляють для підготовки до краснодарського краю, під вогнем росіян – Макіївка та Невське.

«Противник атакує, задіявши авіацію та значну частину наземної техніки. Намагається скористатися перевагою до настання холодів. Втім, тільки за учора відбиті чотири його атаки поблизу Новоєгорівки на Сватівщині. Це село, а також Білогорівка та територія Серебрянського лісу, зазнали й ударів з неба», – зауважив Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації.

Від обстрілів постраждали населені пункти, де ще залишаються люди. Це, зокрема, Невське та Макіївка.

Примусова мобілізація місцевих триває у Старобільську. Аби уникнути призову на військову службу до армії рф, чоловіки не з’являються на роботі, переховуються, переїжджають до менших населених пунктів.

Мобілізованих громадян, які не змогли ухилитися, відправляють для військової підготовки до краснодарського краю.

На папері централізоване опалення в Лисичанську росіяни увімкнули ще наприкінці вересня. Проте за цей час там встигли запропонувати і переселення людей, і самостійну підготовку місцевих жителів до зими. Єдине, що не пропонували – це тепло. Його ще нема.

Днями, щоправда, в уряді рф анонсували ремонт теплового контуру міста. Земляні роботи почали, коли ґрунт вже встиг промерзнути. Готувати будуть не всю систему опалення, а лише у густонаселеному районі міста. Тобто виключно у центрі, де переважна більша проживаючих – росіяни та колаборанти. Опалення обіцяють «найближчим часом».

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid022bkeuVmpLDeGw8NZPwEXbxT5Dko...]]>