Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 12.04.2023

12-04-2023

Біля Білогорівки ворог спробував черговий штурм – безуспішно, на Сватівщині тривають арешти незгодних.

На Лиманському напрямку протягом минулої доби противник вів безуспішні наступальні дії поблизу Білогорівки.

«Українській військові героїчно відбивають всі атаки росіян. Намагаємося щосили виснажити ворога, знизити його бойовий дух, поки готуються наші резерви, – зауважив виконуючий обов’язки начальника Луганської обласної військової адміністрації Олексій Смирнов. – До речі, ствольну та реактивну артилерію тут противник застосовує частіше навіть за Бахмутський напрямок».

На цей раз ворожих обстрілів зазнали Новоселівське, Макіївка, Невське та Білогорівка.

Авіація Сил оборони за добу завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Також наші захисники збили 2 ворожих БпЛА типу «Орлан – 10».

Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили 5 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, а також 2 станції радіоелектронної боротьби противника.

Не меншає випадків незонного арешту дорослого цивільного населення на захоплений територіях. Так, окупанти незаконно позбавили волі та утримують в СІЗО міста Луганськ трьох жителів Нижньодуванської громади, що на Сватівщині.

Противник продовжує використовувати медичні заклади тимчасово захоплених територій у власних цілях. Зокрема, будівлю центру первинної медико-санітарної допомоги у Новопскові та фельдшерсько-акушерський пункт Кряківки.

Водночас, у Кряківці для збільшення кількості ліжкомісць загарбники додатково розгорнули наметове містечко. Отримати медичну допомогу у цих медичних закладах можуть виключно представники російських окупаційних військ.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0oGRb5Vj6qayve1JrJaYgvpm1kqX4...]]>