Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 11.11.2023

11-11-2023

Ворог потужно обстріляв Невське – в селі пролунало близько 45 вибухів, є постраждала, – Артем Лисогор.

«Учора стався один із найпотужніших обстрілів Невського за останній час. Окупанти близько 45 разів відкривали вогонь по населеному пункту. Руйнувань зазнали будівлі, розташовані на п’ятьох вулицях. Ступінь пошкоджень наразі з’ясовується, – поінформував начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Увечері травму отримала жителька цього населеного пункту – під час вогню росіян вона впала та зламала руку. Першу допомогу їй вже надали. Її евакуюють до лікарні».

Він додав, що ворог бив як по Невському і сусідніх селах, так і по логістиці навколо.

Крім того, росіяни протягом дня намагалися штурмувати в напрямку села.

«Загалом противник атакував із чотирьох боків на Луганщині – такої інтенсивності не спостерігалося вже дуже давно. Бойові дії відбулися в районах Стельмахівки, Новоєгорівки, Невського та на території Серебрянського лісу. На Лиманському напрямку піхоту окупантів підтримувала авіація. Наші захисники там мужньо стримують загарбників», – зазначив Артем Лисогор.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02CMMMaeGQgNpc1kryeNTj4pRDdbT...]]>