Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 11.04.2023

11-04-2023

Ще один будинок росіяни зруйнували в Невському, із держзакладів Білокуракинщини вивозять майно.

Минулої доби на Лиманському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії поблизу Макіївки, Червонопопівки та Білогорівки.

Артилерійських обстрілів з боку росіян зазнали Новоєгорівка, Макіївка, Невське та Білогорівка.

«Ворог не припиняє обстрілювати населені пункти вздовж лінії фронту. Загарбникам байдуже, що там є цивільні. Противнику все одно, яких поглядів ці люди і чому досі залишаються в напівзруйнованих селах. Артилерія руйнує все – житло, господарчі будівлі та адміністративні, – наголошую виконуючий обов’язки начальника обласної військової адміністрації Олексій Смирнов. – Так, у Невському росіяни вчергове прицільно вдарили по будинках. Один із них зруйновано повністю. На щастя, власник залишився живим».

Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 8 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, а також удару по зенітно-ракетному комплексу противника.

Протягом минулої доби збито ворожий гелікоптер Мі-24, а також 9 БпЛА різних типів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили район зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, а також склад боєприпасів противника.

Окупанти продовжують посилювати заходи з контролювання населення на тимчасово захоплених територіях. Зокрема, в Старобільську та навколо міста збільшилась кількість блокпостів та патрулів.

У Білокуракиному загарбники та місцеві зрадники винесли з будівель держзакладів апаратуру та меблі. За словами свідків, росіяни були здивовані сучасним оснащенням наших шкіл та лікарень.

В обмін на «руський мир» вони забирають все, що має цінність.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid036HaEnBsnwLM6JHbZw4NJ6XPQ9Ay...]]>