Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 11.02.2023

11-02-2023

Відсьогодні на захопленій частині Луганщини росіянами офіційно відключено мобільний інтернет, у школах загарбники масово перевіряють смартфони дітей, спорожнілі населені пункти окупанти розграбовують.

Аби обмежити доступ до інформації громадян України на тимчасово окупованих територіях мобільний оператор «мкс» з 11 лютого вимкнув користувачам мобільний інтернет. Хоча в окремих населених пунктах ця послуга почала зникати ще тиждень тому.

Абонплату за пакет росіяни не змінювали. Залишилося ще видати населенню кнопкові телефони і повернутися років на 20 тому.

Тоді й не доведеться обшукувати школярів, в яких зараз масово перевіряють смартфони. Шукають будь-який контент, що пов’язував би їх з Україною. Діти вимушені бути приниженими і терпіти ці регулярні знущальні процедури.

У прифронтових захоплених населених пунктах спостерігається нестача продуктів харчування в магазинах, робота яких обмежена, та ліків, як от у Кремінній.

Загарбники дограбовують те, що ще залишалась вцілілим упродовж майже року. У вказаній вище Кремінній виносять навіть дрова, заготовлені ще минулоріч, не кажучи вже про меблі та якусь техніку. Аналогічна ситуація спостерігається й у Нововодяному, що на Сватівщині.

Тим часом, в Старобільську хірургічне відділення місцевої лікарні облаштували під військовий шпиталь, куди привезли значну кількість поранених окупантів. Трохи раніше в низці населених пунктів регіону відзначалась робота мобільних крематоріїв противника.

Поблизу Кремінної, Шипилівки та Білогорівки Сили оборони України відбили атаки ворога 10 лютого.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник здійснив мінометні та артилерійські обстріли районів Макіївки, Площанки, Діброви і Білогорівки.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 12 ударів по районах зосередження ворога, а також 4 удари по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 2 райони зосередження живої сили, склад боєприпасів, позицію зенітно-ракетного комплексу, а також 3 інших важливих об’єкти противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02HzPfpXTRRguYENbaVEuia1HsD67...]]>