Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 09.03.2023

09-03-2023

У Кремінній та Нижній Дуванці росіяни виселяють місцевих із будинків, жителі Рубіжного теж отримують платіжки за комунальні послуги, боєприпаси на Луганщину вже доставляють з віддалених областей рф.

У Кремінній різко збільшилася кількість випадків виселення місцевих жителів з власних приватних будинків представниками місцевої окупаційної влади.

Там вже розміщуються новоприбулі представники збройних сил рф. Тим часом, повідомляють, що багато мешканців міста перевезли до Сєвєродонецька аби шукати їм житло там.

У Нижній Дуванці на Сватівщині росіяни заселяються як в порожні будинки, так і в ті, що їм сподобалися. Координують розселення місцеві колаборанти – погрожують вбивством, якщо люди не віддають ключі.

Жителі Рубіжного, як і нещодавно сєвєродончани, почали отримувати квитанції на оплату комунальних послуг, а саме за електроенергію. Хоча окупанти обіцяли робити нарахування лише після завершення опалювального сезону. Суми – значні, сплачувати населенню майже нічим. Розділити обурення можна лише із сусідами.

Збройні сили рф вже використали майже весь запас артилерійських боєприпасів, розміщених на складах центральної частини росії.

Наразі спостерігається переміщення на територію тимчасово окупованої частини України боєприпасів вже зі складів, розташованих в інших регіонах росії. Це суттєво збільшує терміни доставки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку Білогорівки.

Здійснив артилерійські обстріли Стельмахівки, Невського та Червонопопівки.

Авіація Сил оборони за добу завдала 11 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів та удару по позиції зенітно-ракетного комплексу противника.

А наші ракетники і артилеристи уразили 2 райони зосередження особового складу та завдали вогневого ураження по командному пункту одного з підрозділів армії рф.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0eW2ryjHnLQgRTEnk11VtRsPKfsNp...]]>