Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 08.11.2023

08-11-2023
Категорія: 

Жителям прифронтових сіл привезли тижневий запас хліба, в школах Алчевська окупанти перевіряють телефони без присутності батьків, проїзд у таксі по Луганську вдвічі дорожчий за російські міста.

«Середньодобова кількість ворожих обстрілів вздовж нашої ділянки відповідальності не зменшується. Знов під вогнем опинилися Білогорівка та Невське. Але нам все ж таки вдалося доставити до жителів Невського та сіл навколо 280 буханок хліба. Цього їм має вистачити на тиждень. Як зазвичай, спитали про поточні потреби – допоможемо якнайшвидше», – наголосив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Учора росіяни спробували йти вперед у Серебрянському лісі, де їх вчергове спинили наші захисники.

Ворог вдарив по Надії та Серебрянському лісництву з авіації.

Раптові перевірки телефонів дітей дісталися Алчевська. Так звані представники правоохоронних органів «лнр» без попередження приходять до обраного навчального закладу та збирають пристрої у вчителів та учнів. Перевіряють на наявність забороненого в окупації контенту та підозрілих діалогів у соцмережах. Рейди відбуваються за відсутності батьків чи законних опікунів.

Вже неодноразово повідомлялося про ціни на продукти та товари першої необхідності, які у так званій «лнр» формуються стихійно, різні в окремих містах і набагато вищі за російські.

Теж саме і з перевізниками. Ціни на таксі між окупованими минулоріч містами водії пропонують будь-які, особливо там, де відсутні регулярні перевезення.

Втім, ніхто не опікується цим питанням навіть в Луганську. Там виклик автівки коштує вдвічі дорожче, ніж в обласних центрах рф.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02iP9CC3yXtPAYc5AkDqxwtTgvMNT...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет