Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 08.10.2023

08-10-2023

Невське та Новолюбівка обстріляні з «Градів» та авіації, відбито шість атак ворога на Макіївку, в Лисичанську окупанти розміщують військові шпиталі в багатоповерхівках.

«На Невське та Новолюбівку скинуті дві авіабомби КАБ-500. Також по селам вісім разів відкривався вогонь із реактивних систем залпового вогню. Від обстрілів противника постраждала також Білогорівка, – повідомив очільник Луганщини Артем Лисогор. – Зафіксовані чергові руйнування в Невському – два будинки не витримали російської артилерії 4 жовтня».

Він зазначив, що в районі Макіївки точаться активні бойові дії – Сили оборони за добу відбили там ще шість атак ворога.

Загарбники продовжують розміщувати військові шпиталі в будинках з мирними жителями.

Зокрема, в Лисичанську такий шпиталь облаштували в багатоповерхівці, де наразі проживає цивільне населення.

Місцеві жителі сподівалися, що закриття міст на в’їзд та виїзд завершиться з підбиттям підсумків так званих «перших виборів» і розподілом посад в окупаційних органах влади.

Втім, в Рубіжному вирішили інакше – там продовжили пропускний режим до кінця року.

Усі необхідні дозволи треба знов оформлювати в місцевій окупаційній адміністрації, або мати місцеву реєстрацію.

Без пролонгованих документів не пропустять навіть перевізників.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0YswdF198FuRt7VFvSYoweZ24hf6Y...]]>