Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 08.04.2023

08-04-2023

Польового складу з боєприпасами не дорахувалися росіяни, в Лисичанську цілий район окупанти заселяють гастролерами, у Старобільську чоловіки отримують повістки.

Новоселівське, Макіївка, Невське, Кузьмине, Діброва, Білогорівка знов потрапили під артилерійських вогонь окупантів минулої доби.

«Противник не шкодує боєприпасів. Б’є по населених пунктах уздовж лінії фронту, де залишаються мирні жителі, та по позиціях наших захисників. Також атакує з повітря. Тільки позаминулої доби здійснив три авіанальоти», - поінформував виконуючий обов’язки начальника Луганської обласної військової адміністрації Олексій Смирнов.

У своїх наступальних діях, додав Олексій Смирнов, росіяни підтримують піхоту бронетехнікою. Днями одна з таких атак захлинулася втратою БМД.

Крім того, позавчора наші захисники на Лиманському та Куп’янському напрямках збили чотири безпілотники та спалили склад із боєприпасами ворога.

Безуспішні наступальні дії вчора ворог вів південніше Кремінної, а також в районі Серебрянського лісництва.

Вже повідомлялося, що у Новопскові чоловіків направляють на медичний огляд. Тепер чергова хвиля мобілізації охопила Старобільщину, де повістки знаходять власників на вулицях міста.

У Лисичанську в районі склозаводу окупанти обстежили будинки, виявили порожні і туди заселяють як військових рф, так й інших гастролерів, які думають, що приїздять на допомогу Донбасу. Ними зайняті вже практично всі будинки.

Щодня в Сєвєродонецьку людям обіцяють якісь соціальні виплати, у тому числі й за пошкоджене майно. Перша проблема – не зібрати документи, а здати їх. Бо приймають, коли хочуть та в кого хочуть. Друга – відсутність грошей ще з Нового року. Минуло більше трьох місяців. Але напередодні так званих «перших виборів» і не таке пообіцяєш.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02QtEw2z6SgRcKmfjpNcyj2yVDD8h...]]>