Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 08.03.2023

08-03-2023

Через нестачу койко-ліжок в лікарнях Луганщини окупанти будують модульні пункти швидкої допомоги, комунальники Рубіжного більше трьох місяців не бачать коштів, найближчий пункт для оформлення нових документів – за 60-70 км.

Для поранених загарбників вже не вистачає койко-ліжок в лікарнях Луганщини. Бо додається таких осіб щодня.

Нестачу медичних працівників росіяни вирішили організацією відряджень лікарських бригад з різних територій рф. В нашому регіоні їм обіцяють підвищену зарплату, а от на основному місці роботи лише зберегти посаду – усі подорожуючі в безоплатній відпустці.

Тепер знайшли і де лікувати поранених. Спеціально для них зводять модульні станції швидкої допомоги, які більше нагадують альтанки, ані ж лікувальні заклади. Але то вже їхня справа та їхнє відношення до власних військових.

До речі, аби отримати документи учасника бойових дій на окупованій Луганщині та якісь пільги – треба знов з’явитися до військкомату. Тобто, якщо пощастило якось вціліти, то не факт, що не призвуть ще. Замкнуте коло.

Ще гірше росіяни ставляться до цивільних. У Рубіжному комунальники вже більше трьох місяців не бачили грошей. Зокрема, працівники газової служби, водоканалу, електрики. Багато хто з них не отримав документи рф. Хтось не хоче, хтось – не може.

Бо найближчий пункт оформлення і видачі паспорту рф – у Новоайдарі. Різними маршрутами необхідно долати від 60 до 70 км із шістьма блокпостами на шляху. Звісно, що за один день це зробити неможливо.

На Куп’янському та Лиманському напрямках 7 березня росіяни вели безуспішні наступальні дії у напрямку Білогорівки та Невського.

Здійснили артилерійські обстріли районів Новоселівського, Стельмахівки, Невського, Червонопопівки і Діброви.

Авіація Сил оборони за добу завдала 7 ударів по районах зосередження окупантів.

Також наші захисники збили ворожий безпілотний літальний апарат типу «Орлан-10». Українські ракетники і артилеристи, в той же час, уразили зенітний ракетний комплекс «Бук-М1-2», 5 районів зосередження живої сили противника, 3 склади пально-мастильних матеріалів та комплекс радіолокаційної розвідки і контролю «Зоопарк».

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0wKVnkiweh7TjG4oYvWLHBF3aspLM...]]>